Описание
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 6.1 кг |
| Основные | |
| Количество скоростей | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4242005151950 |
| Вага в упаковці | 6.8 |
| Высота | 17.5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 36 x 65 x 24.5 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 30 |
| Длина шнура питания | 1.3 м |
| Додаткові характеристики | Робота в режимі рециркуляції за допомогою спеціальних аксесуарів (не входять до комплекту). Довжина кабелю електроживлення: 130 см |
| Діаметр патрубку повітропроводу | 150 мм |
| Цвет | Чорний глянцевий |
| Комплектация | Витяжка Документи |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Количество ламп освещения | 2 x 4 Вт |
| Количество моторов | 1 |
| Максимальный уровень шума | 69 дБ |
| Особенности | 3 ступені потужності Металевий фільтр від жиру, придатний для миття в посудомийній машині |
| Потужність мотору | 125 Вт |
| Производительность | 310 м³/год |
| Режим работы | Відведення повітря/рециркуляція |
| Серия | Serie 2 |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Тип | Телескопічна |
| Тип керування | Повзункове |
| Тип монтажа | У шафу |
| Тип освещения | LED |
| Тип фильтра | Алюмінієвий фільтр від жиру, касетний |
| Ширина | 59.8 см |
Информация для заказа
- Цена: 7 149 ₴



