Описание
Характеристики
| Дополнительные функции и характеристики | |
|---|---|
| Smart функции | Управление через Wi-Fi |
| Основные | |
| Класс энергопотребления | A |
| Класс стирки | A |
| Цвет корпуса | Белый |
| Тип двигателя | Инверторный с прямым приводом |
| Тип стиральной машины | Автомат |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8806096637333 |
| Безопасность | Блокування від дітей;Контроль піноутворення |
| Вага в упаковці | 62 кг |
| Габарити (В x Ш x Г) | 85 х 60 х 44 см |
| Габарити в упаковці (В x Ш x Г) | 89 x 66 x 54 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника, 10 років на інверторний двигун |
| Клас віджимання | B |
| Колір люка | Чорний |
| Конструкція барабана | Розбірний |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кут відкриття люка | 150 ° |
| Количество программ | 10 |
| Максимальна швидкість віджимання | 1200 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни | 7 кг |
| Материал бака | Надміцний ABS-пластик |
| Мова панелі керування | Українська |
| Об'єм барабана | 42 л |
| Програми прання | Бавовна Еко 40-60 Змішані тканини Повсякденне прання Делікатне прання Ручне прання/Вовна Спортивний одяг Очистити барабан Швидке 30 Моя програма |
| Рівень шуму віджиму | 75 дБ |
| Споживання води за 1 цикл | 43 л |
| Споживання електроенергії за 1 цикл | 0.44 кВт*год |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Технічні особливості | З дисплеєм |
| Тип загрузки | З фронтальним завантаженням |
| Тип керування | Механічне;Сенсорне |
| Фірмові технології | Direct Drive |
Информация для заказа
- Цена: 18 999 ₴











