Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 91 кг |
| Основные | |
| Количество компрессоров | 1 |
| Тип холодильника | Side-by-side |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 37 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8806097887782 |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 6 год |
| Вага в упаковці | 99 кг |
| Высота | 178 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 190.9 x 97.4 x 71.6 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника, 10 років гарантії на інверторний компресор |
| Глубина | 65.4 см |
| Дверні кошики | 4 шт |
| Дисплей | LED-індикація |
| Загальний об'єм холодильника | 578 л |
| Класс энергопотребления | E (А+) |
| Климатический класс | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Цвет | Серебристый |
| Комплектация | Холодильник Інструкція Гарантія |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Корисний об'єм морозильної камери | 208 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 370 л |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Країна-виробник товару | В'єтнам |
| Кількість секцій у морозильній камері | 6 шт |
| Ледогенератор | Без льдогенератора |
| Модельный год | 2025 |
| Особенности | Керування через Wi-Fi;Сигналізація відчинених дверей |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло/5 шт |
| Мощность замораживания | 14 кг/24 год кг/сутки |
| Расположение морозильной камеры | Збоку |
| Ручки | Приховані вертикальні |
| Річні витрати електроенергії | 330 кВт*рік |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Тип керування | Електронне |
| Тип компресора | Инверторный |
| Фірмові технології | SmartThings |
| Холодоагент | R600a |
| Ширина | 91.2 см |
Информация для заказа
- Цена: 52 699 ₴
























