Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 63.9 кг |
| Основные | |
| Общий объем | 231 л |
| Производитель | Bosch |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 42 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4242005253500 |
| Автономное сохранение холода | 11 год |
| Блок керування | Всередині |
| Вага в упаковці | 69.3 кг |
| Высота | 176 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 182 х 65.5 х 77 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Глубина | 65 см |
| Дисплей | Немає |
| Додаткові характеристики | Дверцята з покриттям зі сталі, стійким до відбитків Навішування дверцят: правостороннє, з можливістю перенавішування Передні ніжки регулюються за висотою Контейнер BigBox для продуктів великого розміру |
| Класс энергопотребления | E (A++) |
| Климатический класс | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Цвет | Серый |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Кількість полиць/секцій | 2 |
| Кількість ящиків/кошиків | 5 |
| Мощность замораживания | 28 кг/24 год кг/сутки |
| Потужність під'єднання | 90 Вт |
| Серия | Serie 4 |
| Система охолодження морозильної камери | Статична |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип | Камера |
| Тип керування | Електронне |
| Тип компресора | Инверторный |
| Функції та особливості | З висувними ящиками;Лоток для льоду;Перевішування дверцят;Сигналізація відкритих дверей;Швидке замороження |
Информация для заказа
- Цена: 36 349 ₴














