Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 27 кг |
| Основные | |
| Общий объем | 200 л |
| Тип морозильной камеры | морозильный ларь |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4802050106680 |
| Автономное сохранение холода | 30 год |
| Блок керування | Зовні |
| Вага в упаковці | 31 кг |
| Высота | 85.5 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 88.6 х 93.4 х 57 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глубина | 57 см |
| Дисплей | Немає |
| Класс энергопотребления | E (A++) |
| Климатический класс | SN-ST (від +10 до + 38 C) |
| Цвет | Черный |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість полиць/секцій | 1 |
| Кількість ящиків/кошиків | 2 |
| Модельный год | 2026 |
| Мощность замораживания | 10 кг/24 год кг/сутки |
| Річні витрати електроенергії | 250 кВт*рік |
| Система охолодження морозильної камери | Статична |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип | Сундук |
| Тип керування | Механічне |
| Тип компресора | Обычный |
| Холодоагент | R600a |
| Ширина | 93.4 см |
Информация для заказа
- Цена: 8 999 ₴


















