Описание
Характеристики
| Габаритные размеры варочной поверхности | |
|---|---|
| Вес | 9 кг |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Borgio |
| Тип | Газовая |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8682546000991 |
| Вага в упаковці | 11 кг |
| Вид поверхности | Класична |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 13 х 67 х 58.5 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глубина | 52 см |
| Дизайнерська колекція | Rustic |
| Діаметр і потужність конфорок | Ліва передня: потужністю 2900 Вт Ліва задня: потужністю 1700 Вт Права задня: потужністю 1700 Вт Права передня: потужністю 900 Вт |
| Керування | Поворотні перемикачі |
| Цвет | Бежевый |
| Комплектация | Варильна панель Форсунки для зрідженого газу Форсунки для балонного газу Інструкція Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Кількість конфорок | 4 |
| Количество решеток | 2 |
| Материал поверхности | Емальована сталь |
| Матеріал решіток | Чавун |
| Наявність шнура живлення | Без вилки |
| Оснащение | Газ-контроль;Електропідпалювання |
| Особенности | Конфорки італійського виробника SABAF |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 6 x 56 x 49 см |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип використовуваного газу | Бутан/зріджений;Природний газ |
| Тип електрозапалювання | Автоматичний (у ручці) |
| Ширина | 59 см |
Информация для заказа
- Цена: 5 719 ₴




