Характеристики
| Габаритные размеры варочной поверхности | |
|---|---|
| Вес | 8.5 кг |
| Основные атрибуты | |
| Тип | Индукционная |
| Производитель | Interline |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 2468101088277 |
| Вага в упаковці | 9 кг |
| Вид поверхности | Класична |
| Высота | 5.6 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 11.3 х 64.5 х 56.8 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Глубина | 52 см |
| Дизайнерська колекція | Nano Matte |
| Керування | Сенсорне |
| Цвет | Черный матовый |
| Комплектация | Ущільнювач для монтажу Кріплення Інструкція Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість конфорок | 4 |
| Количество ступеней мощности | 9 |
| Максимальна потужність під'єднання | 7200 Вт |
| Материал поверхности | Склокераміка |
| Модельный год | 2025 |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В;230 В;240 В |
| Оснащение | Автовимкнення;Підсвітка панелі керування;Таймер |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 5.2 x 55.5-56 x 49.5-50 см |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Слайдер управління | Прямий |
| Функции | Stop&Go;Індикатор залишкового тепла;Захист від дітей;Захист від переливу;Звуковий сигнал;Розпізнавання посуду;Турборежим (Booster) |
| Ширина | 59 см |
Информация для заказа
- Цена: 12 999 ₴




























