Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 124 кг |
| Основные | |
| Количество компрессоров | 1 |
| Тип холодильника | Side-by-side |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 36 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 10 год |
| Вага в упаковці | 134 кг |
| Высота | 179 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 189.1 х 97.2 х 77 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника, 10 років на інверторний двигун |
| Гаряча лінія виробника | LG 0-800-303-000 Пн - Нд, 08:00-20:00 |
| Глубина | 73.5 см |
| Дверні кошики | 5 шт |
| Дисплей | Внутрішній |
| Загальний об'єм холодильника | 694 л |
| Класс энергопотребления | E (А+) |
| Климатический класс | T (від +18 до +43С) |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Холодильник Інструкція |
| Контейнер для овочів | 2 шт |
| Корисний об'єм морозильної камери | 233 л |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість секцій у морозильній камері | 6 шт |
| Ледогенератор | Ручний (поворотний) |
| Модельный год | 2024 |
| Особенности | Захист від перепадів напруги;Зона свіжості;Керування через Wi-Fi;Полиця для пляшок;Швидке замороження |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Загартоване скло/4 |
| Мощность замораживания | 12 кг/24 год кг/сутки |
| Расположение морозильной камеры | Збоку |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Річні витрати електроенергії | 489 кВт*рік |
| Серия | GC |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | Холодильное+морозильное отделение |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Тип керування | Електронне |
| Тип компресора | Инверторный |
| Фірмові технології | DoorCooling+;Fresh Balancer;Smart ThinQ |
| Холодоагент | R600a |
| Ширина | 91.3 см |
Информация для заказа
- Цена: 71 999 ₴































