Описание
Витяжка Ventolux MIRROR 45 BG (700) PB
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 8 кг |
| Основные | |
| Количество скоростей | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 2059765971153 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 510*430*430 см |
| Гарантія | 12 місяців та 24 місяці безкоштовного постгарантійного сервісного обслуговування |
| Додаткові характеристики | керування кнопкове |
| Діаметр патрубку повітропроводу | 150 мм |
| Цвет | Чорний глянцевий |
| Комплектация | Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Количество ламп освещения | 2 x 2 Вт |
| Количество моторов | 1 |
| Максимальный уровень шума | 65 дБ |
| Матеріал декору | Скло |
| Особенности | ширина 45 см |
| Потужність мотору | 45 Вт |
| Производительность | 700 м³/год |
| Режим работы | Відведення повітря |
| Тип керування | Кнопкове |
| Тип монтажа | Пристінний |
Информация для заказа
- Цена: 3 869 ₴



