Описание
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал бака | Пластик |
| Тип двигателя | Коллекторный |
| Тип стиральной машины | Полуавтомат |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8596165030416 |
| Вага в упаковці | 5 кг |
| Габарити (В x Ш x Г) | 45 х 33 х 33 см |
| Габарити в упаковці (В x Ш x Г) | 50 x 38 x 38 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Класс энергопотребления | C (A+++) |
| Колір люка | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Количество программ | 2 |
| Максимальна швидкість віджимання | 500 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни | 3 кг |
| Програми прання | Прання Полоскання |
| Рівень шуму прання | 45 дБ |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Технічні особливості | LED-індикація;З можливістю дозавантаження білизни |
| Тип загрузки | З вертикальним завантаженням |
| Тип керування | Механічне |
Информация для заказа
- Цена: 2 499 ₴









