Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 6.6 кг |
| Основные | |
| Количество скоростей | 3 |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 2468101088286 |
| Вага в упаковці | 7.8 |
| Высота | 28.3 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 33.5 x 55.5 x 31.5 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Глибина, см | 28 |
| Додаткові характеристики | Продуктивність в точці IEC, м3/год - 485 Вугільний фільтр: під замовлення Код вугільного фільтру: CF 220 A Жировий фільтр 1x5 шарів |
| Діаметр патрубку повітропроводу | 150 мм |
| Цвет | Чорний глянцевий |
| Комплектация | Витяжка Інструкція Монтажний комплект Гарантійний талон Жировий фільтр Зворотній клапан |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Количество ламп освещения | 1 x 3 Вт |
| Количество моторов | 1 |
| Максимальный уровень шума | 64 дБ |
| Матеріал декору | Скло |
| Наявність шнура живлення | З вилкою |
| Оснащение | Зі зворотним клапаном |
| Потужність мотору | 100 Вт |
| Производительность | 1000 м³/год |
| Режим работы | Відведення повітря/рециркуляція |
| Стандарт продуктивності | Максимальний |
| Тип | Встраиваемая |
| Тип керування | Сенсорне |
| Тип монтажа | У шафу |
| Тип освещения | LED |
| Тип фильтра | Жировий алюмінієвий |
| Ширина | 52 см |
Информация для заказа
- Цена: 7 499 ₴





















