Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 49 кг |
| Основные | |
| Количество компрессоров | 1 |
| Тип холодильника | Двухкамерный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 40 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4802050106772 |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 12 год |
| Вага в упаковці | 54 кг |
| Высота | 180 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 185.9 x 57.7 x 59.5 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глубина | 56 см |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Дисплей | Без дисплею |
| Загальний об'єм холодильника | 260 л |
| Класс энергопотребления | E (А+) |
| Климатический класс | N-ST (від +16 до + 38 C) |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Комплектация | Холодильник Лоток для льоду Лоток для яєць Інструкція Гарантійний талон |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Корисний об'єм морозильної камери | 71 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 189 л |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Ледогенератор | Без льдогенератора |
| Модельный год | 2026 |
| Особенности | Диспенсер;Перевішування дверей |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Загартоване скло/4 |
| Мощность замораживания | 3.2 кг/24 год кг/сутки |
| Расположение морозильной камеры | Нижнє |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Річні витрати електроенергії | 263 кВт*рік |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | Без No Frost |
| Система розморожування морозильної камери | Статична |
| Система розморожування холодильної камери | Статична (крапельна) |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Тип керування | Електронне |
| Тип компресора | Обычный |
| Холодоагент | R600a |
| Ширина | 55 см |
Информация для заказа
- Цена: 13 999 ₴
























