Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 76 кг |
| Основные | |
| Количество компрессоров | 1 |
| Тип холодильника | Двухкамерный |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 35 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8806096727942 |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 16 год |
| Вага в упаковці | 83 кг |
| Высота | 203 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 210.4 х 64.5 х 74.1 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника, 10 років на інверторний двигун |
| Глубина | 67.4 см |
| Дверні кошики | 4 шт |
| Дисплей | Зовнішній |
| Загальний об'єм холодильника | 375 л |
| Класс энергопотребления | E (А+) |
| Климатический класс | T (від +18 до +43С) |
| Цвет | Бежевый |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Корисний об'єм морозильної камери | 113 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 262 л |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Ледогенератор | Контейнер для кубиків льоду |
| Особенности | LED-освітлення;Зона свіжості;Перевішування дверей;Полиця для пляшок;Сигналізація відчинених дверей;Швидке замороження |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Загартоване скло/4 шт |
| Мощность замораживания | 10 кг/24 год кг/сутки |
| Расположение морозильной камеры | Нижнє |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Річні витрати електроенергії | 263 кВт*рік |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Тип керування | Електронне |
| Тип компресора | Инверторный |
| Фірмові технології | DoorCooling+;Fresh Balancer;Fresh Converter;Moist Balance Crisper;Multi Air Flow;Smart ThinQ |
| Холодоагент | R600a |
| Ширина | 59.7 см |
Информация для заказа
- Цена: 30 499 ₴




































