Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 5.3 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип резервуара для льда | Выносной |
| Основные | |
| Производитель | MPM |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 5903151095039 |
| Вага в упаковці | 6 кг |
| Высота | 26.4 см |
| Габарити в упаковці (В x Ш x Г) | 30 х 23.5 х 30.5 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глубина | 28 см |
| Климатический класс | N;SN;ST |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Льодогенератор Совок Кошик для льоду Інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Місткість бункера для льоду | 0.45 кг |
| Місткість резервуара для води | 0.8 л |
| Напряжение | 220-240 В |
| Оснащение | Без під'єднання до водопроводу |
| Мощность | 100 Вт |
| Назначение | Домашні |
| Производительность | 12 кг/24 год |
| Різновид льоду | Кубикові |
| Тип керування | Електронне |
| Тип охлаждения | Водяне |
| Тип установки | Підлогові |
| Тип холодоагенту | R600a |
| Ширина | 20.2 см |
Информация для заказа
- Цена: 3 999 ₴







