Описание
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 70 кг |
| Основные | |
| Количество компрессоров | 1 |
| Тип холодильника | Двухкамерный |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 37 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8003437060106 |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 11 год |
| Вага в упаковці | 75 кг |
| Высота | 186.5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 193.2 х 66.1 х 76.2 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника, 10 років на компресор |
| Глубина | 66.3 см |
| Дверні кошики | 4 шт |
| Дисплей | Зовнішній |
| Загальний об'єм холодильника | 316 л |
| Класс энергопотребления | D (А++) |
| Климатический класс | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Корисний об'єм морозильної камери | 106 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 210 л |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | Румунія |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Ледогенератор | Без льдогенератора |
| Особенности | LED-освітлення;Зона свіжості;Перевішування дверей;Режим "Відпустка";Сигналізація відчинених дверей;Швидке замороження |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло/3 шт |
| Мощность замораживания | 6 кг/24 год кг/сутки |
| Расположение морозильной камеры | Нижнє |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Річні витрати електроенергії | 198 кВт*рік |
| Система розморожування морозильної камери | Dual No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | Dual No Frost |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Тип керування | Електронне |
| Тип компресора | Инверторный |
| Ширина | 59.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 23 999 ₴








