Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Количество компрессоров | 1 |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 35 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8003437060083 |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 11 год год |
| Вес | 76 кг кг |
| Высота | 203.5 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника, 10 років на компресор |
| Глубина | 66.3 см |
| Дверні кошики | 4 шт шт |
| Дисплей | Зовнішній |
| Загальний об'єм холодильника | 355 л |
| Класс энергопотребления | С (А+++) |
| Климатический класс | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Ледогенератор | Без льдогенератора |
| Особенности | LED-освітлення;Зона свіжості;Перевішування дверей;Полиця для пляшок;Режим "Відпустка";Сигналізація відчинених дверей;Швидке замороження |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло/4 шт |
| Мощность замораживания | 6 кг/24 год кг/24 год кг/сутки |
| Расположение морозильной камеры | Нижнє |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Річні витрати електроенергії | 205 кВт * рік кВт*рік |
| Система розморожування морозильної камери | Dual No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | Dual No Frost |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Тип керування | Електронне |
| Тип компресора | Инверторный |
| Ширина | 59.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 25 781 ₴









