Описание
Ледогенератор Hisense IMC2000A незаменим летом и при организации вечеринок. Запасы кубиков льда сделают жаркие вечера и семейные вечеринки приятнее. Почувствуйте прохладу и наслаждайтесь вкусом замороженных коктейлей, напитков или смузи.
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 10.3 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Тип резервуара для льда | Выносной |
| Основные | |
| Производитель | Hisense |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 3838782818554 |
| Вага в упаковці | 11.3 кг |
| Высота | 32 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Глубина | 35.7 см |
| Додаткові характеристики | Індикація рівня води Індикація рівня льоду Швидкість приготування: 9 хв Дисплей Вибір розміру кубиків |
| Цвет | Черный |
| Комплектация | Льодогенератор З\'ємний контейнер Шпатель Інструкція Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Місткість резервуара для води | 2.8 л |
| Напряжение | 220-240 В |
| Оснащение | Без під'єднання до водопроводу |
| Мощность | 120 Вт |
| Назначение | Домашні |
| Производительность | 20 кг/24 год |
| Різновид льоду | Кубикові |
| Тип керування | Електронне |
| Тип установки | Настільні |
| Тип холодоагенту | R600a |
| Ширина | 20.2 см |
Информация для заказа
- Цена: 9 999 ₴











