Описание
Вставной короб для сушки в сушильной машине особо деликатных изделий, обуви, мягких игрушек и т.д.
Характеристики
| Размеры | |
|---|---|
| Вес | 1.05 кг |
| Основные | |
| Цвет | Белый |
| Производитель | Miele |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4002515315941 |
| Вага в упаковці | 2.07 кг |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 48.5 х 18.5 х 38 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | Вставний короб для сушіння в сушильній машині особливо делікатних виробів, взуття, м'яких іграшок. |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Назначение | Для сушильных машин |
| Тип | Кошики |
Информация для заказа
- Цена: 4 827 ₴


