Описание
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 16.8 кг |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4802050106697 |
| Индикатор температуры | Механічний |
| Вага в упаковці | 18.6 кг |
| Высота | 72 см |
| Установка | Вертикальне |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 75 х 45.8 x 41.1 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глубина | 38.5 см |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Класс энергопотребления | C |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | Водонагрівач Інструкція Гарантійний талон Захисний клапан Комплект для монтажу Шнур живлення з вилкою |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная температура воды | 75 С° |
| Материал бака | Нержавеющая сталь |
| Матеріал внутрішнього бака | Емальована сталь |
| Модельный год | 2026 |
| Объем | 50 л л |
| Оснащение | З кабелем живлення;Запобіжний клапан;Запобіжний термостат;Магнієвий анод |
| Мощность | 2000 Вт |
| Мощность ТЭНов | 1х800 Вт 1х1200 Вт |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Тип установки | Над мийкою;Настінний;Під мийкою |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Сухий |
| Форма бака | Циліндрична |
| Время нагрева | 0.55 год |
| Ширина | 38.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 4 899 ₴







