Описание
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 14 кг |
| Производитель | WILLER |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 58 см |
| Установка | Вертикальне |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глубина | 35.2 см |
| Цвет | Белый |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Максимальная температура воды | 75 С° |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Титановая эмаль |
| Матеріал теплоізоляції | Пінополіуретан високої щільності |
| Объем | 30 л л |
| Мощность | 1500 Вт |
| Мощность ТЭНов | 1,5Кв Вт |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Робочий тиск води | 0,75 МПа |
| Тип установки | Настенный |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Мокрий |
| Форма бака | Циліндрична |
| Время нагрева | 59 хв год |
| Ширина | 340 см |
Информация для заказа
- Цена: 3 899 ₴








