Описание
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 31 кг |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 33 кг |
| Высота | 95 см |
| Установка | Вертикальне |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 107 x 48 x 50 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Глубина | 44.5 см |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | Водонагреватель. Планка настенного крепления. Гарантийный талон. Инструкция. |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Країна-виробник товару | Сербія |
| Максимальная температура воды | 75 С° |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Матеріал внутрішнього бака | Емальована сталь |
| Объем | 80 л л |
| Оснащение | Захист від замерзання |
| Мощность | 2000 Вт |
| Мощность ТЭНов | 2 ТЕНи по 1000 Вт Вт |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Тип установки | Настенный |
| Тип керування | Електронне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Сухий |
| Форма бака | Квадратна |
| Время нагрева | 2 г 37 хв год |
| Ширина | 42 см |
Информация для заказа
- Цена: 16 800 ₴










