Описание
Бренд - Oukitel;Особенности - Дисплей, Ручка для переноски, Функция ИБП;Тип зарядки станции - От автомобильного прикуривателя, От аккумулятора, От сети, от солнечной батареи; Черный;Можность подключения солнечной панели - Да;Циклей зарядки станции - 4000;Тип аккумуляторов - LiFePO4;Форма выходного сигнала - чистая синусоида;Мосткость зарядной станции - 1024 Вт*рик; 3600 Вт;Выходная мощность (общая) - 1800 Вт; Вес, кг - 12 кг;Размеры, мм - 346x228x238 мм;Функции зарядки - Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0;Количество розеток - 2;0 Вт;Количество портов USB Type C - 2;Количество портов USB Type - A - 2;
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Количество розеток | 4 |
| Производитель | Oukitel |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 12 кг кг |
| Вихідна потужність (загальна) | 1800 Вт |
| Выходные интерфейсы | 1 x DC-роз'єм;USB Type A;USB Type C;Гніздо прикурювача;Розетка 230 В |
| Гарантія | 6 місяців |
| Цвет | Черный |
| Кількість портів USB Type A | 2 |
| Кількість портів USB Type C | 2 |
| Максимальна потужність заряджання (220В) | 1200 Вт |
| Максимальна потужність пристроїв | 3600 Вт |
| Місткість зарядної станції | 1024 Вт·год |
| Особенности | З ручкою;Функція ДБЖ (UPS) |
| Розміри | 346x228x238 мм |
| Тип акумуляторів | Літій-залізо-фосфатні (LiFePO4) |
| Тип заряджання станції | Від мережі;Заряджання від автомобіля;Заряджання від сонячної панелі |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Функції зарядки | Power Delivery;QC швидка зарядка 3.0 |
| Циклів зарядки станції | 4000 |
| Час заряджання від мережі | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 25 693 ₴







