Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 27 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 78.1 см |
| Глубина | 46.1 см |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Цвет | Белый |
| Максимальная температура воды | 75 С° |
| Объем | 80 л л |
| Мощность ТЭНов | 2 Вт |
| Підведення труб | Нижнє |
| Тип установки | Настенный |
| Тип керування | Механічне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Мокрий |
| Форма бака | Циліндрична |
| Время нагрева | 2 години 37 хв (від 10 до 65 °C) год |
Информация для заказа
- Цена: 7 826 ₴







