Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 68.5 кг |
| Основные | |
| Общий объем | 286 л |
| Производитель | BEKO |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 38 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8690842573460 |
| Автономное сохранение холода | 9 год |
| Блок керування | Зовні |
| Вага в упаковці | 73.5 кг |
| Высота | 186.5 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 193.2 x 66.1 x 76.2 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глубина | 70.9 см |
| Дисплей | Є |
| Класс энергопотребления | E (A++) |
| Климатический класс | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Цвет | Серый |
| Країна реєстрації бренду | Велика Британія |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Кількість ящиків/кошиків | 5 |
| Модельный год | 2025 |
| Потужність під'єднання | 220 Вт |
| Річні витрати електроенергії | 250.23 кВт*рік |
| Система охолодження морозильної камери | No Frost |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Тип | Камера |
| Тип керування | Електронне |
| Тип компресора | Инверторный |
| Холодоагент | R600a |
Информация для заказа
- Цена: 24 499 ₴




















