Описание
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 600 Вт |
| Тип кофеварки | Капельная |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 2.9 кг |
| Габарити в упаковці (В x Ш x Г) | 20 х 32 х 39 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Керування | Сенсорне |
| Цвет | Сріблястий з чорним |
| Конструкция | З вбудованою кавомолкою |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Об'єм резервуару для води | 0.5 л |
| Тип | Крапельна (фільтраційна) |
| Тип используемого кофе | Зернова;Мелена |
| Функции | Енергоощадний режим;Попереднє змочування;Протикрапельна система |
Информация для заказа
- Цена: 2 915 ₴






