Описание
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |
| Класс сушки | A |
| Цвет корпуса | Белый |
| Уровень шума | 44 дБ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 38.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8690842820182 |
| Индикаторы | Наявності ополіскувача;Наявності солі |
| Вага в упаковці | 41.2 кг |
| Вид | Повногабаритна (46-60 см) |
| Габарити (В x Ш x Г) | 81.8 х 59.8 х 55 см |
| Габарити упаковки (В x Ш x Г) | 85.9 х 64.4 х 66.1 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дисплей | LED-індикація |
| Дополнительная информация | Система Акробат Внутрішній корпус із нержавіючої сталі Індикатор: Рівня ополіскувача, Відсутності водопостачання, Протікання води |
| Керування | Механічне |
| Класс энергопотребления | D (A++) |
| Колір панелі керування | Сірий |
| Країна реєстрації бренду | Велика Британія |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Количество программ | 5 |
| Місткість комплектів | 14 |
| Основні програми | Інтенсивне миття;Делікатне миття;Економічна програма (Еко) |
| Особенности | З трьома кошиками;Режим половинного завантаження;Таймер відстрочки старту |
| Режимы работы | InnerClean Інтенсивна 70 Еко 50 Delicate 40 Quick&Shine Міні |
| Розміри ніші для вбудовування (В x Ш x Г) | 82-92 х 60 х 56 см |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Фірмові технології | Hygiene Intense;InnerClean;Quick&Shine;SteamGloss |
Информация для заказа
- Цена: 17 499 ₴







