Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 32.9 кг |
| Основные | |
| Класс сушки | A |
| Цвет корпуса | Серый |
| Уровень шума | 45 дБ |
| Производитель | BEKO |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8690842475368 |
| Индикаторы | Наявності ополіскувача;Наявності солі |
| Вага в упаковці | 34 кг |
| Вид | Вузька (45 см) |
| Расход воды | 2492 л/рік |
| Внутрішнє оснащення | Тримач для столових приладів Третій кошик для столових приладів Кошик для столового приладдя |
| Габарити (В x Ш x Г) | 81.8 x 44.8 x 55 см |
| Габарити упаковки (В x Ш x Г) | 83.8 x 45.8 x 57 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Датчики | Чистоти води |
| Дисплей | З дисплеєм |
| Дополнительная информация | Автодозування миючого засобу AutoDose Матеріал внутрішнього корпусу: нержавіюча сталь |
| Керування | Сенсорне |
| Класс энергопотребления | C (A+++) |
| Клас мийки | A |
| Колір панелі керування | Сірий |
| Комплектация | Посудомийна машина Внутрішнє оснащення Інструкція з експлуатації Гарантійний талон Фасадна декоративна панель в комплект не входить |
| Країна реєстрації бренду | Велика Британія |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Количество программ | 7 |
| Количество температурных режимов | 6 шт |
| Місткість комплектів | 15 |
| Основні програми | Інтенсивне миття;Економічна програма (Еко);Експрес-програма;Повсякденне миття;Попереднє ополіскування (замочування) |
| Особенности | Внутрішнє підсвічування;З трьома кошиками |
| Режимы работы | Автопрограма AquaFlex Інтенсивна 70 Еко 50 Delicate 40 Quick&Shine Міні Попереднє замочування |
| Розміри ніші для вбудовування (В x Ш x Г) | 82 x 45 x 59 см |
| Річне споживання електроенергії | 188 кВт |
| Споживання електроенергії за цикл | 0.65 кВт*год |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Тип мотора | Інверторний |
| Тип сушки | Конденсаційна |
Информация для заказа
- Цена: 16 999 ₴


















