Описание
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 38.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 109 см |
| Установка | Вертикальне |
| Глубина | 30 см |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Цвет | Белый |
| Материал бака | Сталевий з покриттям |
| Объем | 100 л л |
| Мощность | 2000 Вт |
| Підведення труб | Нижнє |
| Тип установки | Настенный |
| Тип керування | Електронне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Сухий |
| Форма бака | Прямокутна |
| Ширина | 57 см |
Информация для заказа
- Цена: 11 121 ₴





