Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 26 кг |
| Дополнительные характеристики электрических водонагревателей | |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 4802050106468 |
| Индикатор температуры | Електронний |
| Вага в упаковці | 29 кг |
| Высота | 86 см |
| Установка | Вертикальне |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 90 х 50 х 28 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глубина | 25 см |
| Керування через Wi-Fi | Без керування через Wi-Fi |
| Цвет | Белый |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал бака | Нержавеющая сталь |
| Модельный год | 2024 |
| Объем | 50 л л |
| Мощность | 2000 Вт |
| Підведення труб | Нижнє |
| Регулятор температуры | Відкритий (на корпусі) |
| Тип установки | Настенный |
| Тип керування | Електронне |
| Тип нагрівального елемента (ТЕНа) | Сухий |
| Форма бака | Прямокутна |
| Ширина | 47 см |
Информация для заказа
- Цена: 8 599 ₴














