Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет корпуса | Белый |
| Тип стиральной машины | Автомат |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 7333394126739 |
| Безопасность | Захист від протікання (аквастоп);Контроль піноутворення |
| Вага в упаковці | 59 кг |
| Габарити (В x Ш x Г) | 89 х 40 х 60 см |
| Габарити в упаковці (В x Ш x Г) | 96.5 x 43.5 x 69 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | Захист від протікання - Pressostat Woolmark Blue + Premium Certified Ariel/Lenor |
| Клас віджимання | C |
| Класс энергопотребления | D (A++) |
| Колір люка | Білий |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Країна-виробник товару | Польща |
| Количество программ | 14 |
| Максимальна швидкість віджимання | 1000 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни | 6 кг |
| Мова панелі керування | українська |
| Об'єм барабана | 42 л |
| Особенности | Автоматичне розташування дверцят барабана вгорі після завершення програми |
| Програми прання | Еко 40–60 Бавовна Синтетика Делікатне прання Швидке прання 14 хв Полоскання Віджим / Злив Антиалергія з парою Дитячий одяг Шовк Вовна Спорт Одяг для активного відпочинку Джинс |
| Споживання води за 1 цикл | 40 л |
| Споживання електроенергії за 1 цикл | 0.646 кВт*год |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Технічні особливості | З дисплеєм |
| Тип загрузки | З вертикальним завантаженням |
| Тип керування | Механічне |
| Функции | Відкладений старт Тайм-менеджер |
| Фірмові технології | Anti-Allergen;SensiCare;SoftPlus;TimeManager |
Информация для заказа
- Цена: 18 999 ₴









