Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 63 кг |
| Основные | |
| Количество компрессоров | 1 |
| Тип холодильника | Двухкамерный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 38 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 16 год |
| Глубина | 58 см |
| Додаткові характеристики | перевішувані двері |
| Загальний об'єм холодильника | 266 л |
| Климатический класс | SN-ST (від +10 до + 38 C) |
| Цвет | Белый |
| Корисний об'єм морозильної камери | 76 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 190 л |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3/3 шт |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | скло |
| Мощность замораживания | 3,5 кг/24 год кг/сутки |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Система розморожування морозильної камери | No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | No Frost (суха) |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Тип компресора | Обычный |
| Ширина | 60 см |
Информация для заказа
- Цена: 22 732 ₴






