Описание
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Класс энергопотребления | A |
| Цвет корпуса | Белый |
| Материал бака | Нержавеющая сталь |
| Тип двигателя | Инверторный |
| Тип стиральной машины | Автомат |
| Тип загрузки | Фронтальная |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8690842826504 |
| Вага в упаковці | 71 кг |
| Габарити (В x Ш x Г) | 84.5 х 60 х 58 см |
| Габарити в упаковці (В x Ш x Г) | 89 x 64 x 59 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | WaterMode (Економія води - Екстра ополіскування) Швидке/Інтенсивне прання Steam |
| Колір люка | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Румунія |
| Країна-виробник товару | Румунія |
| Количество программ | 15 |
| Максимальна швидкість віджимання | 1400 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни | 10 кг |
| Об'єм барабана | 65 л |
| Особенности | Захист від переливання Автоматична система по контролю води |
| Програми прання | Бавовна Синтетика Прання в холодній воді Мікс Очищення барабана StainExpert Еко 40-60 Експрес Щоденна/Експрес 14 хв Темний одяг/Джинси Сорочки Віджим + Злив Гігієнічна + SteamTherapy Делікатні тканини/Вовна/Ручне прання Ополіскування |
| Рівень шуму віджиму | 75 дБ |
| Споживання води за 1 цикл | 51 л |
| Споживання електроенергії за 1 цикл | 51 кВт*год |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Технічні особливості | З дисплеєм;З парою |
| Тип керування | Сенсорне |
Информация для заказа
- Цена: 21 499 ₴










