Описание
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Класс энергопотребления | A |
| Цвет корпуса | Белый |
| Тип двигателя | Инверторный |
| Тип стиральной машины | Автомат |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8690842826177 |
| Безопасность | Блокування від дітей;Захист від протікання (аквастоп);Контроль дисбалансу |
| Вага в упаковці | 64 кг |
| Габарити (В x Ш x Г) | 84.5 х 60 х 49.6 см |
| Габарити в упаковці (В x Ш x Г) | 88.5 x 65 x 51.5 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Клас віджимання | B |
| Колір люка | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Велика Британія |
| Країна-виробник товару | Румунія |
| Кут відкриття люка | 170 ° |
| Количество программ | 15 |
| Максимальна швидкість віджимання | 1200 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни | 7 кг |
| Мова панелі керування | Українська |
| Об'єм барабана | 49 л |
| Особенности | Індикатор відсутності води Відкладений старт Індикація залишкового часу програми Автоматичне підлаштування води Вибір температури Вибір швидкості віджиму |
| Програми прання | Бавовна Eкo 40-60 Синтетика Експрес Щоденна/Експрес 14 хв Делікатні тканини /Вовна/Ручне прання Темний одяг / Джинси Мікс Віджим+Злив Ополіскування Очищення барабану Гігієнічна+ Stain Сорочки SteamTherapy Прання в холодній воді |
| Рівень шуму віджиму | 75 дБ |
| Рівень шуму прання | 57 дБ |
| Споживання води за 1 цикл | 47 л |
| Споживання електроенергії за 1 цикл | 0.691 кВт*год |
| Спосіб встановлення | Окрема (соло) |
| Технічні особливості | З дисплеєм |
| Тип загрузки | З фронтальним завантаженням |
| Тип керування | Механічне;Сенсорне |
| Функции | Швидке/Інтенсивне прання WaterMode (Економія води - Екстра ополіскування) Steam |
| Фірмові технології | AddXtra;EnergySpin;ProSmart Inverter |
Информация для заказа
- Цена: 14 399 ₴











