Характеристики
| Габаритные размеры варочной поверхности | |
|---|---|
| Вес | 7.5 кг |
| Основные атрибуты | |
| Тип | Электрическая |
| Производитель | Electrolux |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 7332543484140 |
| Вага в упаковці | 8.83 кг |
| Вид поверхности | Класична |
| Высота | 4 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 11.8 x 67.8 x 60 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Гаряча лінія виробника | Electrolux 800508020 Пн-Чт, 09:00 - 17:00 |
| Глубина | 52 см |
| Длина шнура питания | 1.5 м |
| Керування | Сенсорне |
| Цвет | Чорний глянцевий |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Країна-виробник товару | Румунія |
| Кількість конфорок | 4 |
| Максимальна потужність під'єднання | 6400 Вт |
| Материал поверхности | Склокераміка |
| Наявність шнура живлення | Без вилки |
| Оснащение | Автовимкнення;Таймер |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 3.8 x 56 x 49 см |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Тип нагрівальних елементів (конфорки) | Hi-Light |
| Функции | Stop&Go;Індикатор залишкового тепла;Захист від дітей;Звуковий сигнал;Турборежим (Booster) |
| Ширина | 59 см |
Информация для заказа
- Цена: 9 999 ₴
















