Описание
Тип холодильника: Двухкамерный Полезный объем хол. камеры: 253 л Полезный объем мор. камеры: 109 л Размер (Ш х В х Г): 59.5 x 202.5 x 67 см
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 76 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 38 дБ |
| Основные | |
| Тип холодильника | Двухкамерный |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8690842387777 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 64 х 206.5 х 76.5 см |
| Дисплей | LED-індикація |
| Додаткові характеристики | Тримач для вина |
| Загальний об'єм холодильника | 388 л |
| Класс энергопотребления | E (А+) |
| Климатический класс | SN (від +10 до +32 C);T (від +18 до +43С) |
| Цвет | Черный |
| Корисний об'єм морозильної камери | 109 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 253 л |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Ударостійке (закалене) скло |
| Мощность замораживания | 6 кг/24 год кг/сутки |
| Расположение морозильной камеры | Нижнє |
| Річні витрати електроенергії | 282 кВт*рік |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Тип керування | Електронне |
| Холодоагент | R600a |
Информация для заказа
- Цена: 22 899 ₴






