Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 46.5 кг |
| Основные | |
| Количество компрессоров | 1 |
| Расположение морозильной камеры | Верхнее |
| Тип холодильника | Двухкамерный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 37 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8690842621741 |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 13 год |
| Вага в упаковці | 50.8 кг |
| Высота | 160.6 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 166.3 х 57.5 х 60 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глубина | 57.4 см |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Дисплей | Без дисплею |
| Загальний об'єм холодильника | 250 л |
| Класс энергопотребления | E (А+) |
| Климатический класс | SN-ST (від +10 до + 38 C) |
| Цвет | Белый |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Корисний об'єм морозильної камери | 46 л |
| Корисний об'єм холодильної камери | 204 л |
| Країна реєстрації бренду | Велика Британія |
| Країна-виробник товару | Румунія |
| Кількість секцій у морозильній камері | 2 шт |
| Ледогенератор | Контейнер для кубиків льоду |
| Модельный год | 2025 |
| Особенности | LED-освітлення;Перевішування дверей |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло/3 шт |
| Мощность замораживания | 2.25 кг/24 год кг/сутки |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Річні витрати електроенергії | 183 кВт*рік |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | Без No Frost |
| Система розморожування морозильної камери | Статична |
| Система розморожування холодильної камери | Статична (крапельна) |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Тип керування | Механічне |
| Тип компресора | Обычный |
| Холодоагент | R600a |
| Ширина | 54 см |
Информация для заказа
- Цена: 12 999 ₴














