Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 46.75 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Класс энергопотребления | A |
| Характеристики духового шкафа | |
| Количество режимов приготовления | 6 |
| Основные | |
| Производитель | BEKO |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 7717187645 |
| Вага в упаковці | 45 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 50 х 60 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 102 x 56 x 70 см |
| Газ-контроль | Поверхні |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Гриль | Електричний |
| Електрозапалювання | У ручці (поверхня) |
| Энергопотребление | 0.92 кВт/год |
| Зони нагріву | Газові |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | Комбінована плита Решітка Деко Інструкція Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Велика Британія |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Кришка варильної поверхні | Скляна |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість рівнів напрямних | 5 шт |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 2 шт |
| Матеріал решіток поверхні | Чавунні |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Можливість підключення до балонного газу | З можливістю під'єднання |
| Наявність вилки | Комплектуються з товаром |
| Наявність кабеля живлення | Комплектуються з товаром |
| Об'єм духовки | 60 л |
| Потужність і тип конфорок | Ліва передня: потужністю 2900 Вт Права передня: потужністю 1000 Вт Ліва задня: потужністю 2000 Вт Права задня: потужністю 2000 Вт |
| Режими приготування | Конвекція Нижній нагрів + верхній нагрів Великий гриль Малий гриль + конвекція Попереднє нагрівання з функцією бустер Нижній нагрів |
| Тип | Комбіновані (газ+електро) |
| Тип духовки | Электрическая |
| Тип напрямних | Знімні (дротові) |
| Форсунки для балонного газу | Комплектуються з товаром |
| Функції духовки | З конвекцією |
| Ящик для посуду | Висувний |
Информация для заказа
- Цена: 14 499 ₴










