Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 43.3 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Класс энергопотребления | A |
| Характеристики духового шкафа | |
| Количество режимов приготовления | 7 |
| Основные | |
| Производитель | BEKO |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 46.8 кг |
| Внутреннее покрытие | Емаль легкого очищення |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 х 50 х 60 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 94 x 56 x 70 см |
| Газ-контроль | Поверхні |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Гриль | Електричний |
| Електрозапалювання | У ручці (поверхня) |
| Энергопотребление | 0.92 кВт/год |
| Зони нагріву | Газові |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | Плита Деко Решітка Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Велика Британія |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Кришка варильної поверхні | Немає |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість рівнів напрямних | 5 шт |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 2 шт |
| Матеріал решіток поверхні | Емальована сталь |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В |
| Можливість підключення до балонного газу | З можливістю під'єднання |
| Наявність вилки | Комплектуються з товаром |
| Наявність кабеля живлення | Комплектуються з товаром |
| Об'єм духовки | 55 л |
| Потужність і тип конфорок | Передня ліва: діаметром 100 мм, потужністю 2.9 кВт задня ліва: діаметром 75 мм, потужністю 2 кВт передня права: діаметром 53,5 мм, потужністю 1 кВт задня права: діаметром 75 мм, потужністю 2 кВт |
| Режими приготування | Верхній + нижній нагрів Верхній + нижній нагрів з конвекцією Верхній нагрів з конвекцією Нижній нагрів з конвекцією Гриль Конвекція з кільцевих нагрівачем |
| Технічні характеристики й особливості | Потужність гриля: 1000 Вт |
| Тип | Комбіновані (газ+електро) |
| Тип духовки | Электрическая |
| Тип напрямних | Рельєфні |
| Форсунки для балонного газу | Докуповуються окремо |
| Функції духовки | З конвекцією;З підсвіткою;З таймером;Розморожування |
| Функції поверхні | Таймер |
| Ящик для посуду | Висувний |
Информация для заказа
- Цена: 13 999 ₴







