Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 51.5 кг |
| Основные | |
| Производитель | BEKO |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8690842694684 |
| Вага в упаковці | 53.5 кг |
| Внутреннее покрытие | Емаль легкого очищення |
| Габарити (ВхШхГ) | 85 x 60 x 60 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 97 x 66 x 70 см |
| Газ-контроль | Поверхні |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Гриль | Електричний |
| Електрозапалювання | У ручці (поверхня) |
| Зони нагріву | Газові |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | Плита Гарантійний талон Кабель живлення Інструкція Форсунки для балонного газу |
| Країна реєстрації бренду | Велика Британія |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Кришка варильної поверхні | Немає |
| Кількість конфорок | 4 |
| Кількість рівнів напрямних | 5 шт |
| Кількість стекол у дверцятах духовки | 3 шт |
| Матеріал решіток поверхні | Чавунні |
| Наявність кабеля живлення | Комплектуються з товаром |
| Об'єм духовки | 72 л |
| Особливості духовки | Знімне скло |
| Потужність і тип конфорок | Ліва передня: потужністю 2900 Вт Права передня: потужністю 2000 Вт Ліва задня: потужністю 1000 Вт Права задня: потужністю 2000 Вт |
| Технічні характеристики й особливості | Чавунні решітки Високоефективні конфорки Газ-контроль Сенсорний дисплей 3 стекол дверцят 8 режимів приготування 3D Приготування Функція розморожування Знімні напрямні Телескопічна напрямна Конвекція з кільцевим нагрівачем Малий гриль з конвекцією |
| Тип | Комбіновані (газ+електро) |
| Тип духовки | Электрическая |
| Тип напрямних | Знімні (дротові) |
| Тип очистки | Очищення парою |
| Ящик для посуду | Висувний |
Информация для заказа
- Цена: 17 999 ₴












