Описание
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 30.3 кг |
| Основные | |
| Класс сушки | A |
| Цвет корпуса | Белый |
| Уровень шума | 47 дБ |
| Производитель | BEKO |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8690842450600 |
| Индикаторы | Наявності ополіскувача;Наявності солі |
| Вага в упаковці | 32.8 кг |
| Вид | Вузька (45 см) |
| Габарити (В x Ш x Г) | 81.8 х 44.8 х 55 см |
| Габарити упаковки (В x Ш x Г) | 85.9 х 49.4 х 66.1 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Дисплей | LED-індикація |
| Дополнительная информация | Саморегульований фасад Індикатор: Рівня ополіскувача, Відсутності водопостачання, Протікання води |
| Керування | Сенсорне |
| Класс энергопотребления | E (A+) |
| Колір панелі керування | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Велика Британія |
| Країна-виробник товару | Туреччина |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Количество программ | 6 |
| Місткість комплектів | 11 |
| Основні програми | Інтенсивне миття;Делікатне миття;Економічна програма (Еко);Повсякденне миття |
| Особенности | Індикація промінь на підлозі;Таймер відстрочки старту |
| Режимы работы | Автопрограма Інтенсивна 70 Еко 50 Delicate 40 Quick&Shine Міні 30 |
| Розміри ніші для вбудовування (В x Ш x Г) | 82-87 х 45 х 56 см |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Тип мотора | Інверторний |
| Фірмові технології | AquaIntense;GlassCare;ProSmart Inverter;Quick&Shine |
Информация для заказа
- Цена: 15 799 ₴








