Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 69.3 кг |
| Основные | |
| Количество компрессоров | 1 |
| Тип холодильника | Двухкамерный |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 37 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8690842660580 |
| Автономне збереження холоду в морозильній камері | 11 год |
| Вага в упаковці | 71 кг |
| Высота | 186.5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 189.5 х 63.5 х 69.3 см |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глубина | 66.3 см |
| Дверні кошики | 3 шт |
| Дисплей | Зовнішній |
| Додаткові характеристики | Фірмові технології: NeoFrost, HarvestFrseh, SmoothFit, Aeroflow |
| Загальний об'єм холодильника | 367 л |
| Класс энергопотребления | D (А++) |
| Климатический класс | SN-T (від +10 до +43 C) |
| Цвет | Серебристый |
| Контейнер для овочів | 1 шт |
| Корисний об'єм морозильної камери | 106 л |
| Країна реєстрації бренду | Велика Британія |
| Країна-виробник товару | Румунія |
| Кількість секцій у морозильній камері | 3 шт |
| Ледогенератор | Без льдогенератора |
| Модельный год | 2024 |
| Особенности | Нульова камера;Перевішування дверей;Режим "Відпустка";Швидке замороження |
| Полиці холодильної камери (матеріал/к-ть) | Скло / 3 шт |
| Расположение морозильной камеры | Нижнє |
| Ручки | Приховані горизонтальні |
| Річні витрати електроенергії | 253 кВт*рік |
| Серия | Beyond |
| Система размораживания No Frost (Frost Free) | Холодильное+морозильное отделение |
| Система розморожування морозильної камери | Dual No Frost |
| Система розморожування холодильної камери | Dual No Frost |
| Спосіб встановлення | Відокремлений (соло) |
| Тип керування | Електронне |
| Тип компресора | Обычный |
| Холодоагент | R600a |
| Ширина | 59.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 21 999 ₴
















