Характеристики
| Габаритные размеры варочной поверхности | |
|---|---|
| Вес | 10.9 кг |
| Основные атрибуты | |
| Тип | Индукционная |
| Производитель | Electrolux |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 7333394136882 |
| Вага в упаковці | 11.8 кг |
| Вид поверхности | Класична |
| Высота | 4.4 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 11.8 x 67.8 x 60 см |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Глубина | 51 см |
| Длина шнура питания | 1.5 м |
| Цвет | Черный матовый |
| Комплектация | Варильна поверхня Інструкція Кабель живлення |
| Країна реєстрації бренду | Швеція |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Кількість конфорок | 4 |
| Количество ступеней мощности | 9 |
| Максимальна потужність під'єднання | 7350 Вт |
| Материал поверхности | Склокераміка |
| Модельный год | 2025 |
| Можливість під'єднання до мережі | 220 В;240 В;400 В |
| Наявність шнура живлення | Без вилки |
| Оснащение | Автовимкнення;Дисплей;Підсвітка панелі керування;Таймер |
| Особливості конфорок | Розширена зона на 2 конфорки |
| Оформлення крайки | Без рамки |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 4.4 x 56 x 49 см |
| Розташування панелі керування | Фронтальне |
| Слайдер управління | Прямий |
| Функции | Stop&Go;Індикатор залишкового тепла;Захист від дітей;Звуковий сигнал;Розпізнавання посуду;Сенсор кипіння;Турборежим (Booster);Функція автоматичного прискорення приготування |
| Фірмові технології | Bridge;CleverHeat;Flexible Powermanagement;SaphirMatt;SenseBoil |
| Ширина | 58 см |
Информация для заказа
- Цена: 24 499 ₴















