Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 9.4 кг |
| Основные | |
| Производитель | Philips |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8720389035999 |
| Індикатори режимів роботи | дисплей |
| Вага в упаковці | 11.67 кг |
| Габарити (В x Ш x Г) | 35.1 х 33.5 х 44.7 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 42.9 x 38.1 x 48.1 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Дополнительно | Автовимкнення після завершення процесу приготування;Встановлення часу приготування;Звуковий сигнал після завершення роботи;Підтримка тепла;Регулювання температури;Регулювання швидкості обертання вентилятора |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Количество программ | 75 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Объем чаши | 8.3 л |
| Особенности приготовления | Випічка;Гриль на решітці;Запікання овочів і м'яса;Розморожування/розігрівання;Сушарка/дегідратація;Тушкування |
| Мощность | 2200 Вт |
| Серия | Series 7000 |
| Тип | Мультипіч (Аерофритюрниця) |
| Тип керування | Сенсорне |
| Тип нагрівального елемента | Металевий ТЕН |
| Фірмові технології | Rapid CombiAir |
Информация для заказа
- Цена: 14 999 ₴








































































