Описание
Тепловой насос TPH11IHB – модель для европейского рынка, разработанная для любителей лаконичного дизайна и энергосберегающих технологий («А++»). В комплекте встроенное USB Wi-Fi устройство. Специальная конструкция позволяет легко установить и обслуживать кондиционер. Технология Smart Gentle Wind обеспечивает нежный и мягкий поток воздуха. Кондиционер способен эффективно работать в режиме обогрева при внешней температуре до -30°C.
Алгоритм инверторного искусственного интеллекта, Самоочистка, Smart Gentle Wind, Эффект Коанди, встроенный USB Wi-Fi устройство, IoT Wi-Fi управление, Smart Vector Air Flow, класс энергоэффективности А++, Super Turbo Start, Легкая установка и обслуживание, Режим поддержки быстрого помещения +8°C, I Feel,
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вага внутрішнього блока | 10,5 кг |
| Вага зовнішнього блока | 24,5 кг |
| Вид | Інверторний |
| Габарити внутрішнього блока (ВхШхГ) | 79,0 × 27,5 × 19,2 см |
| Габарити зовнішнього блока (ВхШхГ) | 77,7 × 49,8 × 29,0 см |
| Гарантія | 5 років |
| Діапазон зовнішньої робочої температури | Від -30 до +53 °C |
| Керування | Wi-Fi (вбудований);Пульт ДК |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | A++ |
| Колір внутрішнього блоку | Білий |
| Колір зовнішнього блоку | Білий |
| Комплектация | Внутрішній блок Зовнішній блок Пульт ДК Елементи живлення ААА пульта дистанційного керування (2 шт) Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Макс. довжина магістралі | 25 м |
| Макс. перепад висоти магістралі | 10 м |
| Охлаждение | 3.4 кВт |
| Площадь помещения | 35 м² |
| Продуктивність (тепло) | 12500 БТО/год |
| Продуктивність (холод) | 12000 БТО/год |
| Режимы работы | Автоматичний;Вентилятор;Нічний;Обігрів;Осушення;Охолодження;Очищення повітря;Турборежим |
| Робота за мінусової температури | -30 °C |
| Рівень шуму, внутрішній блок | 22 дБ |
| Рівень шуму, зовнішній блок | 50 дБ |
| Теплопроизводительность | 3,43 кВт |
| Тип | Сплит-система |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреона | R32 |
| Функции | Дисплей;Захист від перепадів напруги;Підсвітка;Самодіагностика;Самоочищення;Таймер |
Информация для заказа
- Цена: 25 499 ₴







