Описание
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Максимальная нагрузка | 20 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 1283126485718 |
| Вид | Кронштейни |
| Гарантія | 36 місяців |
| Діагональ екрана | 12 дюйм;13 дюйм;14 дюйм;15 дюйм;15.4 дюйм;15.6 дюйм;16 дюйм;17 дюйм;18.5 дюйм;19 дюйм;20 дюйм;20.7 дюйм;21 дюйм;21.5 дюйм;21.6 дюйм;22 дюйм;23 дюйм;23.6 дюйм;23.8 дюйм;24 дюйм;25 дюйм;26 дюйм;27 дюйм;28 дюйм;28.5 дюйм;29 дюйм;30 дюйм;31.5 дюйм;32 дюйм |
| Комплект поставки | Кронштейн для телевізора на стіну, комплект кріплення для монтажу, рівень, органайзери для кабелів, інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Угол наклона | ±3 - 12, кут повороту: ±90 - 90 ° |
| Угол поворота | ±90 ° |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 шт |
| Количество степеней свободы | 3 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 32 дюйм |
| Максимальний винос від стіни | 393 мм |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 13 дюйм |
| Мінімальний винос від стіни | 43 мм |
| Место установки | Настінні |
| Назначение | Монітори;Телевізори;Універсальні |
| Регулировка | Похило-поворотні |
| Стандарт кріплення (VESA) | 100x100 мм;75x75 мм |
Информация для заказа
- Цена: 459 ₴







