Описание
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Максимальная нагрузка | 30 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 1283126485749 |
| Вид | Кронштейни |
| Гарантія | 36 місяців |
| Комплект поставки | Кронштейн для телевізора на стіну, комплект кріплення для монтажу, рівень, органайзери для кабелів, інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Угол наклона | ±3 - 12, кут повороту: ±90 - 90 ° |
| Угол поворота | ±90 ° |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 шт |
| Количество степеней свободы | 2 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 42 дюйм |
| Максимальний винос від стіни | 205 мм |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 26 дюйм |
| Мінімальний винос від стіни | 60 мм |
| Место установки | Настінні |
| Назначение | Монітори;Телевізори;Універсальні |
| Регулировка | Похило-поворотні |
| Стандарт кріплення (VESA) | 100x100 мм;200x100 мм;200x200 мм;75x75 мм |
Информация для заказа
- Цена: 439 ₴







