Описание
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Максимальная нагрузка | 35 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 1283126504686 |
| Вид | Кронштейни |
| Гарантія | 36 місяців |
| Комплект поставки | Кріплення для ТВ Комплект для встановлення Органайзер для дротів Інструкція з використання |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Угол наклона | -15 ~ +15 ° |
| Угол вращения | ±15 ° |
| Угол поворота | ±90 ° |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 шт |
| Количество степеней свободы | 4 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 65 дюйм |
| Максимальний винос від стіни | 460 мм |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 26 дюйм |
| Мінімальний винос від стіни | 70 мм |
| Назначение | Телевізори;Універсальні |
| Регулировка | Похило-поворотні |
| Розміри (ВxШ) | 400x460 мм |
| Стандарт кріплення (VESA) | 100x100 мм;200x100 мм;200x200 мм;300x200 мм;300x300 мм;400x200 мм;400x400 мм;75x75 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 299 ₴









