Описание
Емкость 572 Wh (RIVER 3 Plus 286 Wh + Extra Battery 300 286 Wh) | Расширяемая емкость до 858Wh с дополнительной батареей RIVER 3 Plus EB300/EB600 | Порты для заряда: Розетка x1, USB-C x1 Автомобильная розетка + EB300: USB-C 140W| мощность 600W (X-Boost 1200W) | Жизненный цикл: 3000+ (аккумулятор LiFePO4) | Быстрый перезарядки: за 1 час от 0% до 100% (от розетки) | Дистанционное управление через приложение EcoFlow | Поддерживает функции ИБП
Характеристики
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Вес | 8.2 кг кг |
| Вихідна потужність (загальна) | 600 Вт |
| Гарантія | 6 місяців |
| Максимальна потужність пристроїв | 1200 Вт |
| Місткість зарядної станції | 572 Вт·год |
| Розміри | RIVER 3 Plus: 234 x 232 x 146 ммEB300: 234 x 224 x 110 мм |
| Тип (версия) розеток | Європейська |
| Тип акумуляторів | Літій-залізо-фосфатні (LiFePO4) |
| Тип заряджання станції | Від мережі;Заряджання від автомобіля;Заряджання від сонячної панелі |
| Характеристики роз'ємів | 1x Розетка: 600W (Surge 1200W, X-Boost 1200W)2x USB-A: 5V/2.4A, 12W Max на порт (общая мощность 24W)1x USB-C: 5,9,12,15V/3A; 20V/5A Max, 100W MaxАвтомобильная розетка: 12.6V/10A, 126W MaxEB300: USB-C: 5V,9V,12V,15V/3A Max, 20V,28V/5A Max, 140W Max |
Информация для заказа
- Цена: 18 449 ₴









