Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 1.4 кг |
| Основные | |
| Производитель | Philips |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN | 8720389007453 |
| Вага в упаковці | 1.9 кг |
| Вид захисту від накипу | Контейнер збирання накипу |
| Габарити (В x Ш x Г) | 35.5 х 14.1 х 12.9 см |
| Габарити упаковки (В x Ш x Г) | 41.8 х 12.8 х 18.4 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Длина шнура | 2.5 м |
| Колір виробу | Білий |
| Комплект поставки | Відпарювач Два змінні резервуари для води на 100 та 200 мл Рукавичка для додаткового захисту Інструкція |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал подошвы | Нержавіюча сталь |
| Объем резервуара для воды | 200 мл |
| Особенности | Автоматичне встановлення температури |
| Подавання пари | 28 г/хв |
| Мощность | 1500 Вт |
| Підошва | Метал |
| Режими | Вертикальне відпарювання;Постійна пара |
| Серия | Series 7000 |
| Системи захисту | Автовимкнення |
| Тип | Отпариватель |
| Тип отпаривателя | Ручний |
Информация для заказа
- Цена: 3 099 ₴



























