Характеристики
| Габаритные размеры гриля | |
|---|---|
| Вес | 6.6 кг |
| Основные | |
| Производитель | Tefal |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці | 8.7 кг |
| Габарити (В x Ш x Г) | 17.5 x 34 x 36.5 см |
| Габарити упаковки (В x Ш x Г) | 22.9 x 45 x 40.1 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові пластини | Для вафель |
| Дополнительные функции | Пластини можна мити в посудомийній машині |
| Цвет корпуса | Сріблястий;Чорний |
| Комплектация | Гриль Піддон для збирання жиру Пластини для гриля Пластини для вафель Ополоник Книга рецептів Інструкція Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Количество температурных режимов | 4 |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь;Пластик |
| Матеріал поверхні смаження | Алюміній |
| Материал покрытия рабочей поверхности | Тефлон |
| Напряжение | 220 В |
| Оснащение | Індикатор нагрівання;Автоматичний сенсор;Знімні пластини;Піддон для збирання жиру |
| Положення пластин | Гриль |
| Мощность | 2000 Вт |
| Рабочая поверхность | Антипригарна;Рифлена |
| Розміри робочої поверхні | 30 x 20 см |
| Серия | Optigrill |
| Сфера использования | Для дома |
| Температура нагрева | 110-275 °С |
| Тип | Контактний (Прижимний) |
| Тип установки | Настільні |
| Тип керування | Електронне |
| Тип нагрівального елемента | ТЕН |
Информация для заказа
- Цена: 8 999 ₴






















